0 216 463 2705
 
ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ GALERİ SEKTÖREL HABERLER İLETİŞİM
 
 
 HİZMETLERİMİZ
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK
YURTİÇİ TAŞIMACILIK
KONTEYNER TAŞIMACILIĞI
PROJE BAZLI TAŞIMACILIK
AĞIR TAŞIMACILIK
DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI
DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI
DEPO-ANTREPO HİZMETLERİ
Şirketler ve hizmet sağlayıcılar hizmet hedeflerine ulaşmak için tedarik ve talep zincirleri boyunca entegrasyon yeteneklerini incelerken, bu kavramın yeni bir boyut kazandığının farkına vardılar. Günümüzde entegre lojistik, taşmacılık, gümrükleme ve depolama gibi ardı sıra gelen birkaç lojistik faaliyeti yürütebilmenin çok ötesinde bir ihtiyacı tanımlar hale geldiği gerçeği ile karşılaştılar.Kargoyu  hasarsız, mümkün olduğu kadar kısa sürede üretim noktasından pazarlara taşıyabilmek rekabet gücünün önemli bir parçası olmuştur. Günümüzde bir malın hasarsız olarak uzak pazarlara sunulması, başka bir deyişle nakliyesi, malın kalitesi ve fiyatı kadar önemli bir unsur haline gelmiştir.

Kombine taşımacılık; karayolu, denizyolu gibi bilinen taşımacılık biçimlerinin en az ikisinin bir arada kullanılması ile gerçekleşmektedir. Taşımacılık hizmetleri dünya hizmet ihracı içinde  önemli bir paya sahiptir. Dünya taşımacılık hizmetleri de dünya ticaretinin seyri ile benzerlik göstermektedir.
Günümüzün bütün teknolojik imkanlarını kullanarak mümkün olan en fazla bilgiyi ve hizmeti en kısa zamanda sunmaktayız.  Gelecekteki hedefimiz; bu hizmetlerimizi daha da geliştirerek öncelikle müşterilerimizi birer dostumuz olarak görmek mantığı ile Doğruluk,  Dürüstlük,  Şeffaflık ve Güleryüz ile başarılarımıza hergün bir yenisini eklemektir.
 ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
   
 
 
© 2014  Görsel Taşımacılık  All Rights Reserved Cnp Web Studio