0 216 463 2705
 
ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ GALERİ SEKTÖREL HABERLER İLETİŞİM
 
 
 KURUMSAL
 
Görsel Taşımacılık, tüm hizmetlerini C2 belgesine sahip EUR3 motorlu araçları , deneyimli personeli ve gelişmiş enformatik altyapısının desteği ile gerçekleştirmektedir. Muhtelif tiplerdeki Tır, Kamyon ve Kamyonet den oluşan araç filosu, mobil iletişim sistemleri, gelişmiş bilgi teknolojileri altyapısı ve uzman personeliyle Görsel Taşımacılık, kaliteli hizmet felsefesi içerisinde; Yurtiçi Taşımacılık ve dağıtım hizmetleri sunmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerimizde güvenilir bir ismin haklı gururunu taşımakta ve siz dostlarımızı memnun edecek çözümler sunmaktayız.

"Günümüzün bütün teknolojik imkanlarını kullanarak mümkün olan en fazla bilgiyi ve hizmeti en kısa zamanda sunmaktayız." Gelecekteki hedefimiz; bu hizmetlerimizi daha da geliştirerek öncelikle müşterilerimizi birer dostumuz olarak görmek mantığı ile Doğruluk, Dürüstlük, Şeffaflık ve Güleryüz ile başarılarımıza hergün bir yenisini eklemektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler...
 
 
VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIM
         
   
         
Görsel Taşımacılık olarak; güvenilir, kaliteli, hizmet vererek, sıradan olmamaya özen göstermeyi vizyonumuz olarak benimsedik.

Tüm kanun ve yönetmeliklere uygun hizmet vererek uyguluyoruz. Tüm hizmetlerimizde, özellikle çevre duyarlılığını ve güvenliğini ön planda tutuyoruz. Görsel Taşımacılık olarak; güvenilirliğinden ve iş ahlakından ödün vermeden, doğayı korumayı görev edinerek, en kaliteliyi müşterilerimize sunmayı varoluş amacı olarak görüyoruz.

Eşsiz tecrübemizle birçok farklı büyük lojistik projesine imza atmaya devam ediyoruz.
  Kurulduğumuz günden bu yana lojistik sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek; talep yaratan, başarısını uluslararası alana taşıyan, aktif olduğu çalışma alanlarını geliştirebilmeyi ve yönlendirebilmeyi hedefleyen bir marka olduk.

Projelendirdiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz tüm işlerde doğaya saygılı, güvenli, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede ve fonksiyonellik ile estetiğin buluştuğu unsurları bir arada sunuyoruz.
  Hedeflerimiz doğrultusunda sektörün vazgeçilmezleri arasında olma yolunda ilerliyoruz. Müşterilerimizi dinlemek, Müşterilerimizle empati kurmak, Müşterileri taleplerine hızlı yanıt vermek, Müşterilerimizin beklentilerini dikkate almak, Müşterilerimiz ile uzun vadeli işbirliği yaparak, itimat duygusu oluşturmak,Müşterilerimize katma değeri yüksek hizmetler sunmak.

Değer katmanın öneminin farkında ve bunu destekleyici ortamlar yaratmak, Sorumluluk alanımıza olduğu kadar bütüne de değer katmak, Bizim fark yaratan güçlü yanımız Şirketimize duyduğumuz güvendir.

Güvenle eş anlamlı olarak benimsediğimiz çalışma prensibimiz ile her projemizde bir önceki projeden daha azimli ve daha çok tecrübe kazanmış olarak kararlılıkla çalışıyoruz.
 
 
 YETKİ BELGELERİMİZ & SERTİFALARIMIZ
 
C2 BELGESİ R1 BELGESİ
C2 yetki belgesi, yurtiçi ve/veya uluslararası ticari amaçla taşımacılık yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Yurtiçi taşıma işleri organizatörlüğü yapacak tüzel kişilere verilir.
 
 
 
© 2014  Görsel Taşımacılık  All Rights Reserved Cnp Web Studio